top of page

Olemme täällä sinua varten

Pieni tai iso asia, olemme täällä sinua varten!

Tavoitteenamme on sujuvoittaa kuljetustarpeitasi niin yksittäisissä kuin vakiokuljetuksissa.

Ota yhteyttä, niin kerromme mielellämme, miten voimme olla apunasi.

Ota yhteyttä

Tavoitat meidät paikallishintaisesta puhelinnumerostamme arkisin klo 06.00-18.00

tai sähköpostitse

Huom. Tilausajojen päivystysnumero löytyy varausvahvistuksestanne.

Miten voimme auttaa?

​Timo Järvenpää
Aluepäällikkö, Länsi-Uusimaa ja Rauman alue

+358 40 565 5782

timo.jarvenpaa@rolly.fi

Jimmy Olijslager
Aluepäällikkö, Keski-Uusimaa

+358 45 775 05024

jimmy.olijslager@rolly.fi

Sanna Kotamies

Kuljetuspäällikkö, pääkaupunkiseutu

+358 45 7750 1082

sanna.kotamies@rolly.fi

Elisa Vaittinen

Ajojärjestelyn esihenkilö

+358 45 7750 1020

elisa.vaittinen@rolly.fi

 

Risto Manninen
Kalusto 

+358 41 514 1041

risto.manninen@rolly.fi

Ali Tehrani
Toimitusjohtaja
+358 40 940 1807

ali.tehrani@rolly.fi

Muut sähköpostiosoitteet:
rekry@rolly.fi
palaute@rolly.fi 

Ota yhteyttä
Laskutus

Sähköposti laskutus@rolly.fi

Yritys RollyGroup Oy

Y-Tunnus 3102836-4

Välittäjä Apix Messaging Oy

Operaattoritunnus 003723327487

Verkkolaskutusosoite 003731028364

Laskutusosoite RollyGroup Oy, Ostolaskut, PL 350, 00521 HELSINKI

Kalusto_3.jpg
rolly ota yhteyttä

Rolly® on Uudenmaan alueella toimiva noin 150 ajoneuvon kuljetusalan yritys.

 

Meiltä voit tilata kaikki tarvitsemasi kuljetukset aina yhden hengen kuljetuksista suuriin konferenssikuljetuksiin.

Tavoitat meidät arkisin 06.00-18.00 välisenä aikana tai sähköpostitse tilaukset@rolly.fi

bottom of page